ÖVRIGT / Diverse / Dekorelement 10558009
nr 1055 8009
Dekorelement
2 st, 62x29
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
700 kr
måndag 12 september 2016
kl 20:14:30
300 kr
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr